Przejdź do głównej zawartości

15.05.2018r. Dzień osiemnasty :)


Dzisiejszego dnia pani Cyganek wraz z panią Witałą rozpoczęły kontrolę miejsc pracy. Polegała ona na obserwacji praktykantów przy ich codziennych zajęciach i rozmowach z pracodawcami. Poza tym, jak co dzień, każdy z praktykantów przepracowywał kolejne godziny, nabywając nowe umiejętności i wiedzę.





 

Komentarze

  1. Taki deal - kto ma w niedzielę wolne, a chce "zapunktować" z aktywności na biologii (no niestety....tylko Ci co chodzą na biologię...;)) ten robi relację z niedzielnej fety Juventusu z okazji zdobycia Scudetto (mistrzostwa Włoch) - technika dowolna ;) Kto przytarga Puchar, albo Gianluigi Buffona (Paolo Dybala też może być;)) ten ma celujący na koniec! :D
    Tako rzeczę ja - obecnie urzedujący w 105 i 106 ekspert od ameb, DNA i innych tasiemców Jan O. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

25/26.05.2018r. Dzień dwudziesty ósmy :)

Był to ostatni dzień naszego pobytu we włoskim Turynie. Około godz. 10 wszyscy udaliśmy się do biura "Tellus Italy" na uroczystość wręczenia certyfikatów. Był to czas pożegnania z Roberto - koordynatorem praktyk we Włoszech. Po skończonej ceremonii rozeszliśmy się na ostatnie zakupy. Następnie wszyscy zapinali swoje ostatnie bagaże. Około godz. 21 wyruszyliśmy autokarem do naszej ukochanej Ojczyzny. Po drodze zatrzymaliśmy się w Wiedniu na zakupy w Primarku. Po dwóch godzinach przerwy, wszyscy wróciliśmy zadowoleni do autokaru i ruszyliśmy w dalszą drogę. Około godz. 18 przyjechaliśmy pod naszą szkołę, gdzie czekały na nas stęsknione rodziny. KONIEC

21.05.2018r. Dzień dwudziesty czwarty :)

W dniu dzisiejszym większość z nas udała się do pracy, nieliczni mogli cieszyć się dniem wolnym. Niektórzy zaczęli pracę na nowych stanowiskach w Hotelu Fortino. Wszyscy bardzo polubili swoje nowe miejsca pracy oraz złapali świetny kontakt z nowymi współpracownikami.

23.05.2018r. Dzień dwudziesty szósty :)

Dziś po skończonej pracy wybraliśmy się wspólnie na długo oczekiwaną kolację do naszych koleżanek, które pracują w Via Baltea. Po pysznych gołąbkach dziewczyny poczęstowały nas tartą z truskawkami. Wszyscy wrócili zadowoleni i uśmiechnięci do swoich pokoi.