Przejdź do głównej zawartości

05.05.2018r. Dzień ósmy :)

Dzień zaskoczył nas piękną, słoneczną pogoda, z której mogli korzystać Ci, którzy mieli dzień wolny od pracy. Z resztą grupy zobaczyliśmy się w prawie pełnym składzie dopiero podczas kolacji. W trakcie wieczornego meetingu rozmawialiśmy o planach na dzień jutrzejszy. 



Komentarze

Popularne posty z tego bloga

25/26.05.2018r. Dzień dwudziesty ósmy :)

Był to ostatni dzień naszego pobytu we włoskim Turynie. Około godz. 10 wszyscy udaliśmy się do biura "Tellus Italy" na uroczystość wręczenia certyfikatów. Był to czas pożegnania z Roberto - koordynatorem praktyk we Włoszech. Po skończonej ceremonii rozeszliśmy się na ostatnie zakupy. Następnie wszyscy zapinali swoje ostatnie bagaże. Około godz. 21 wyruszyliśmy autokarem do naszej ukochanej Ojczyzny. Po drodze zatrzymaliśmy się w Wiedniu na zakupy w Primarku. Po dwóch godzinach przerwy, wszyscy wróciliśmy zadowoleni do autokaru i ruszyliśmy w dalszą drogę. Około godz. 18 przyjechaliśmy pod naszą szkołę, gdzie czekały na nas stęsknione rodziny. KONIEC

21.05.2018r. Dzień dwudziesty czwarty :)

W dniu dzisiejszym większość z nas udała się do pracy, nieliczni mogli cieszyć się dniem wolnym. Niektórzy zaczęli pracę na nowych stanowiskach w Hotelu Fortino. Wszyscy bardzo polubili swoje nowe miejsca pracy oraz złapali świetny kontakt z nowymi współpracownikami.

23.05.2018r. Dzień dwudziesty szósty :)

Dziś po skończonej pracy wybraliśmy się wspólnie na długo oczekiwaną kolację do naszych koleżanek, które pracują w Via Baltea. Po pysznych gołąbkach dziewczyny poczęstowały nas tartą z truskawkami. Wszyscy wrócili zadowoleni i uśmiechnięci do swoich pokoi.